Ubytovna Jablonec

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Sadová ul. 25/145, Jablonec nad Nisou 46601

Ubytovna Jablonec nad Nisou sídlí nedaleko centra města Jablonec nad Nisou, na okraji městského parku. Okolí ubytovny nabízí všechny potřebné služby i možnost trávení volného času. Ubytovna poskytuje levné ubytováni ve 20 dvoulůžkových, jednoduše zařízených pokojích se společným sociálním zařízením. Pokoje jsou vhodné zejména pro firemní zaměstnance. Hosté mohou své automobily parkovat před objektem nebo za příplatek v garáži.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Ubytovna Jablonec On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytovna Jablonec Pokoje

Ubytování je pro hosty připraveno ve 40 pokojích ve složení 25 jednolůžkových, 10 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené tak, aby hostům zajistily příjemný a klidný pobyt. Sociální zařízení je pro pokoje společné, ale v dostatečném množství pro všechny hosty. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Ubytovna Jablonec Gastronomie

K přípravě jednoduchých jídel jsou hostům k dispozici také společné kuchyňky, které jsou na patře vždy dvě. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do centra města, kde se nachází několik restaurací a dalších gastronomických zařízení.

Ubytovna Jablonec Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 12:00

Ubytovna Jablonec Okolí

Ubytovna sídlí nedaleko centra Jablonce nad Nisou. Můžete zde zavítat do Muzea skla a bižuterie, do zoologické či botanické zahrady, do Bozkovských dolomitových jeskyní a na další zajímavá místa. V okolí zvou k návštěvě mimo jiné Trosky, Grabštejn, Kost, Bezděz, zámky Sychrov nebo Dětenice. V létě Vás čekají nádherné cyklotrasy Jizerských hor.

Ubytovna Jablonec

Sadová ul. 25/145, Jablonec nad Nisou
Zobrazit celou mapu